Dažniausiai užduodami klausimai

Kredito gavimas

Vartojimo kreditą gali gauti fiziniai asmenys, Lietuvos piliečiai, kurie nuolat gyvena Lietuvoje ir gauna nuolatines pajamas

Paraišką vartojimo kreditui gauti galite pateikti: internetu tinklalapyje www.sauguskreditas.lt atvykus į artimiausią UAB Urbo banko klientų aptarnavimo padalinį

Jei paraišką kreditui gauti pateiksite internetu, galima kredito suma nuo 100 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 25 000* Eur šeimos poreikiams. Jei paraišką kreditui gauti pateiksite UAB Urbo banko klientų aptarnavimo padalinyje, galima kredito suma nuo 300 Eur iki 15 000 Eur asmeneninėms reikmėms arba iki 25 000* Eur šeimos poreikiams. Bet kuriuo atveju, maksimali galima suteikti vartojimo kredito suma būtent Jums apskaičiuojama įvertinant Jūsų darbo užmokesčio dydį bei Jūsų turimus finansinius įsipareigojimus. * - yra papildomų sąlygų (teirautis tel. Nr. 8 700 33303)

Vartojimo kredito ir kredito automobiliui atveju - maksimalus galimas kredito terminas 7 metai. Kredito namams atveju - maksimalus galimas kredito terminas 10 metų.

Kredito grąžinimas

Visą informaciją apie turimą vartojimo kreditą galite matyti savo asmeninėje paskyroje www.sauguskreditas.lt arba sužinoti kreipiantis tel. 8 700 33303 ar el. paštu [email protected].

Taip, įmokas kitas asmuo mokėti gali. Tokiu atveju mokėtojas, vykdantis pinigų pervedimą, mokėjimo paskirtyje turi nurodyti Jūsų vartojimo kredito sutarties numerį ar asmens kodą. Neįvykdžius šio reikalavimo, pervesta suma gali būti neužskaityta.

Iš anksto grąžinamo vartojimo kredito sumą galite sužinoti: prisijungę prie savo asmeninės paskyros tinklalapyje www.sauguskreditas.lt kreipiantis tel. 8 700 33303 arba el. paštu [email protected], SVARBU! Pervedimą turite atlikti tą pačią dieną, mokėjimo paskirtyje nurodant kredito sutarties numerį ir kad tai yra išankstinis kredito grąžinimas.

Ne, papildomi mokesčiai netaikomi.

Taip, Jūs bet kuriuo metu galite grąžinti dalį kredito. Šiuo atveju apie Jūsų sprendimą informuokite mus el. paštu [email protected], nurodydami savo pasirinkimą dėl mokėjimo grafiko perskaičiavimo:

  • trumpinti kredito sutarties laikotarpį, nekeičiant būsimų įmokų sumos;
  • mažinti kredito įmokos dydį, paliekant tą patį kredito sutarties laikotarpį.

Nedelsdami informuokite mus tel. 8 700 33303 arba el. paštu [email protected] ir mes padėsime surasti sprendimą.

Bendriniai klausimai

Asmens tapatybę patvirtinti būtina tik vieną kartą prieš teikiant pirmą paraišką kreditui gauti. Tą padaryti galite mobiliu parašu arba naudojant SMART-ID programėlę. Atkreipiame dėmesį, kad su SMART-ID Basic asmens tapatybės patvirtinti negalėsite, nes šis įrankis yra nepakankamo saugumo lygio. Šiuo atveju turite kreiptis į savo banką dėl SMART-ID Basic pakeitimo į SMART-ID.

Patvirtinti internetu užpildytą paraišką galite mobiliu parašu arba SMART-ID programėlę.

Mobilų parašą galite užsakyti pas savo mobilių paslaugų operatorių.

Kreipkitės į savo banką. Atkreipiame dėmesį, kad su SMART-ID Basic asmens tapatybės patvirtinti negalėsite, nes šis įrankis yra nepakankamo saugumo lygio.